საქართველოში მიწისძვრა მოხდა მთავარისაზოგადოება Published: March 28, 2025 Reading time: Less than 1 min. FacebookTwitterPinterestWhatsApp დღეს საქართველოში მიწისძვრა მოხდა. სეისმური მონიტორინგის ეროვნული ცენტრის ინფორმაციით, ეპიცენტრი ტყიბულში იყო. ბიძგების სიმძლავრემ 3.0 მაგნიტუდა შეადგინა. FacebookTwitterPinterestWhatsApp naniko popxadze Related articles საფრანგეთის პროკურატურამ სარკოზისთვის 300 000 ევროს ოდენობით ჯარიმა და 7 წლით თავისუფლების აღკვეთა მოითხოვა მსოფლიო March 28, 2025 გიორგი ანწუხელიძის კიდევ ერთი ჯალათი და მწამებელი იქნა განადგურებული საზოგადოება March 28, 2025 სტინგის კონცერტის ბილეთების ყალბი ვებგვერდის გამოყენებით გაყიდვიდვისა და მოქალაქებისთვის ფინანსური ზიანის მიაყენების გამო – ერთ პირს ბრალდება წარედგინა სამართალი March 28, 2025 მზია ამაღლობელის საქმიდან ამორიცხული მტკიცებულებების ნაწილი ქუთაისის სააპელაციომ დასაშვებად ცნო სამართალი March 28, 2025 Recent articles საფრანგეთის პროკურატურამ სარკოზისთვის 300 000 ევროს ოდენობით ჯარიმა და 7 წლით თავისუფლების აღკვეთა მოითხოვა მსოფლიო March 28, 2025 გიორგი ანწუხელიძის კიდევ ერთი ჯალათი და მწამებელი იქნა განადგურებული საზოგადოება March 28, 2025 სტინგის კონცერტის ბილეთების ყალბი ვებგვერდის გამოყენებით გაყიდვიდვისა და მოქალაქებისთვის ფინანსური ზიანის მიაყენების გამო – ერთ პირს ბრალდება წარედგინა სამართალი March 28, 2025 მზია ამაღლობელის საქმიდან ამორიცხული მტკიცებულებების ნაწილი ქუთაისის სააპელაციომ დასაშვებად ცნო სამართალი March 28, 2025