საქართველოში მიწისძვრა მოხდა მთავარისაზოგადოება Published: March 28, 2025 Reading time: Less than 1 min. FacebookTwitterPinterestWhatsApp დღეს საქართველოში მიწისძვრა მოხდა. სეისმური მონიტორინგის ეროვნული ცენტრის ინფორმაციით, ეპიცენტრი ტყიბულში იყო. ბიძგების სიმძლავრემ 3.0 მაგნიტუდა შეადგინა. FacebookTwitterPinterestWhatsApp naniko popxadze Related articles The 7 Best Roulette Strategies 2025 Expert Guide Uncategorized April 1, 2025 The Best & Biggest Online On Line Casino Welcome Bonuses Inside 2025 Uncategorized April 1, 2025 Jogue Por Dinheiro True Em Cassino Online Uncategorized April 1, 2025 Популярные легенды и мифы об онлайн казино Uncategorized April 1, 2025 Recent articles The 7 Best Roulette Strategies 2025 Expert Guide Uncategorized April 1, 2025 The Best & Biggest Online On Line Casino Welcome Bonuses Inside 2025 Uncategorized April 1, 2025 Jogue Por Dinheiro True Em Cassino Online Uncategorized April 1, 2025 Популярные легенды и мифы об онлайн казино Uncategorized April 1, 2025